טונגסטן מרק

טונגסטן מרק תמונה

צפיפות מרק טונגסטן הוא 10 גרם / cm3.Tungsten מרק הוא לא הקשחת וקל עובש לכל צורה, כך שאתה יכול לקבל כל עיצוב שאתה רוצה, וקל להחיל ולא להתייבש גם אחרי שבועות אחדים נחשפו לאוויר ולשמש.

מרק טונגסטן הוא נהדר עבור משקל צפיפות גבוהה, וזה מעשי מאוד עבור כוונון עדין ו tweaks ברגע האחרון, בצבעים שונים מסופקים.

מרק טונגסטן ניתן להשתמש עבור counterweighing Pinewood דרבי, Awana ו רויאל ריינג 'ר המכונית והוא יכול לשלוט במדויק על מיקום וכמות הניח על המכונית כפי שהוא תכונות פיזיות רכות.

אז מרק טונגסטן גם להשתמש כמו דיג משקולת. משופרת טונגסטן כיור מרק כיורים מהר יותר להוביל להוביל נימפות שלך למטה מהר. שלא כמו ירו בו משקל קבוע, עם מרק טונגסטן, אתה יכול לבחור איך מאוזן אתה רוצה את זה ואת הצורה בכל גודל לכל עומק מים ונפח.

יתרונות טונגסטן מרק
מישהו אומר "מוצק או טהור טונגסטן" לא אומר שזה באמת. טונגסטן בפני עצמו הוא חומר יציב, והוא יכול להיות עם סגסוגת מליטה של ​​ניקל, נחושת, ברזל או שילוב של אותם, כאשר מעורבב עם קלסר פולימר, מרק טונגסטן לצאת.
מישהו אומר "מוצק או טהור טונגסטן" לא אומר שזה באמת. טונגסטן בפני עצמו הוא חומר יציב, והוא יכול להיות עם סגסוגת מליטה של ניקל, נחושת, ברזל או שילוב של אותם, כאשר מעורבב עם קלסר פולימר, מרק טונגסטן לצאת.
טונגסטן הוא מתכת עם אחד בצפיפות הגבוהה ביותר במשקל ב 1.7 פעמים כבד יותר מאשר להוביל, רק זהב, פלטינה, ועוד כמה מתכות נדירות יש צפיפות דומה. טונגסטן הוא גם לא רעיל וידידותי לסביבה, ולכן הוא בטוח עבור ילדים ומבוגרים לטפל ולעבוד עם. בעוד לזכור כי מרק טונגסטן הוא לא צעצוע או מזון, לשמור אותו הרחק מהפה ולשטוף ידיים לאחר הטיפול.