Tungsten Putty

Volframplaat Pilt

Volframküünte tihedus on 10 g / cm3. Volframpulber on kõvastumata ja kergesti vormitav mis tahes kujuga, nii et teil on võimalik soovitud disain ja seda on lihtne kasutada ning see ei kuivaks isegi pärast mitu nädalat kokku puutunud õhuga ja päikesevalgusega.

Volframkitt on suurepärane suure tiheduse kaalumiseks ja see on väga praktiline peenhäälestuse ja viimase hetke kõverate ning erinevate värvide pakkumiseks.

Volframkitti saab kasutada Pinewood Derby, Awana ja Royal Ranger auto tasakaalustamiseks ning saab täpselt kontrollida asukohta ja autole paigutatud kogust, kuna see on pehmed füüsikalised omadused.

Siis kasutatakse ka volframkitt kui kalapüügisahtel. Parem volfram valamu kitse valamud kiiremini kui viia, et saada oma nümfid kiiresti. Erinevalt pildist, kus see on fikseeritud kaal, volframkittega, saate valida, kui tasakaalustatud soovite, ja kujundage igasugune suurus vee sügavuse ja mahu kohta.

Tungsten Putty eelised
Keegi ütleb, et "tahke või puhas Tungsten" ei tähenda seda tegelikult. Volfram on iseenesest ebastabiilne materjal ja see võib olla koos nikli, vase, raua või nende kombinatsiooniga, kui see on segatud polümeeri sideainega.
Volfram on metall, mille üks tihedus on 1,7 korda raskem kui plii, ainult kuld, plaatina ja mõned teised haruldased metallid on sarnase tihedusega. Volfram on ka mittetoksiline ja keskkonnasõbralik, seega on lastel ja täiskasvanutel ohutu käsitseda ja töötada. Pidage meeles, et volframkitt ei ole mänguasi või toit, hoidke seda suust eemal ja peske käsi pärast käitlemist.